ЗНО з фізики


Програма ЗНО з фізики в 2021 році  

Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з фізики, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.https://osvita.ua/doc/files/news/9/947/Physics.pdf

  Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.
Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.
До 4 червня 2020 року на  інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.  
https://testportal.gov.ua/zno-2020-daty-provedennya/

Підготовка та проведення ЗНО -2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.
До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 26 травня, з фізики — 28 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 1 червня, з англійської мови — 2 червня, з історії України — 4 червня, з біології — 9 червня, з географії — 11 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.
Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

       Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
      На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років. Пройти тестування онлайн

ЗНО з фізики: особливості тесту 2018 року


Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2018 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари»), завдань відкритої форми із короткою відповіддю структурованого і неструктурованого типу.
Загальна кількість завдань тесту з фізики – 38, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин. Читати далі

1.Відеоуроки  по підготовці до ЗНО дивись тут:
http://zno.alldz.net/video/vic/pidgotovka_do_zno_2013_videouroki

2. Тренувальні онлайн-тести з математики:

Онлайн-тести з математики

3. Пробне тестування -2013
http://zno-ua.net/test/math/24

Пройти безкоштовно онлайн-тести ЗНО з математики

  1. Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року з математики (35 завдань, з них 25 тестових, 3 завд. на встановлення відповідностей, 7 відкритою відповіддю)
  2. Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (І сесія) (32 завдань, з них 20 тестових, 4 завд. на встановлення відповідностей, 8 відкритою відповіддю)
  3. Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (ІІ сесія) (32 завдань, з них 20 тестових, 4 завд. на встановлення відповідностей, 8 відкритою відповіддю.
  4. Як готуватись до ДПА  і ЗНО з математики

    Головне, з чого потрібно починати готуватися до ЗНО і до ДПА з математики, це настрій.  Необхідно бути готовим до того, що робота має бути важка. Посидючість і бажання – ось головні принципи підготовки. Ні в якому разі не можна робити все пасивно. Це ні до чого доброго не приведе. Присвятіть якомога більше вільного часу підготовці до іспитів. І тоді вони не будуть здаватися складними і нудними. Основа буде осягнута, а це дасть великий позитив у складанні самого іспиту. Готуватися до іспитів можна в режимі online. Якщо ви володієте комп’ютером і маєте доступ в інтернет, то багато шкільних ресурсів присвячено цій актуальній проблемі, як підготовка до ЗНО. На ресурси викладені спеціальні тести, які можна пройти. Вони є не тільки з математики, а й з інших наук, які також в кінці навчального року здаються на ЗНО. У тестах повністю береться курс середньої школи. Представлено багато варіантів завдань і рівнянь. Поки є час, можна проконсультуватися за рішеннями з педагогами, так як на іспиті це зробити буде неможливо.
    Всі завдання ЗНО складені за шкільною програмою, тому хороше навчання – пів кроку до успішної здачі іспиту!
    Щороку проводится пробне ЗНО. Це прекрасна можливість достроково перевірити свої сили і виявити «прогалини» у знаннях.
    Ще один важливий момент! Заздалегідь потренуйтеся заповнювати спеціальні бланки ЗНО. Необхідно дуже уважно фіксувати відповіді, адже від цього залежить кінцевий результат іспиту.
    Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях, то необхідно грунтовно підійти до підготовки. Слідуючи перевіреної інструкції можна підготуватися до будь-якого іспиту. Вона складається з наступних етапів:
    • Складіть докладний план підготовки, враховуючи кількість днів, який залишився до іспиту.
    • Розділіть на рівні частини весь матеріал, який Вам необхідно вивчити або повторити.
    • Кожен день приділяйте хоча б 20-30 хвилин на повторення того, що вивчили вчора.
    • Рекомендується перед ЗНО (за 2-3 дні) переглядати весь матеріал, щоб освіжити його в пам’яті, а потім добу присвятити відпочинку та психологічної підготовки до майбутнього іспиту.
    • Ні в якому разі не повторюйте нічого з ранку в день здачі ЗНО.
  5. Цікавий сайт для самостійного навчання http://formula.co.ua/uk

Немає коментарів:

Дописати коментар